Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 02.10.2023, 23:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie ma nic złego w samej grze na posiadanie, jeśli nasze schematy nie są tak rozczytywane przez rywali, jak to ma obecnie miejsce. Wystarczy zagęszczenie pola karnego i nie dość że nie ma miejsca na oddanie strzału w polu karnym, to światło bramki też jest w większości zakryte przez gąszcz obroncow.

Albo będziemy walić dalej głową w mur, albo zaczniemy bardziej ryzykować w naszej grze i coś zmienimy.

Np wycofanie jednego środkowego pomocnika może otworzyć więcej przestrzeni dla rywali, ale jednocześnie rozciągnie bardziej nasza grę stwarzając szansę na więcej szybkich ataków

Jakbym był Sobolewskim to bym poszedł ze Zniczem ultra ofensywnie: Alfaro, Goku, Olejarka, Rodado, Baena, zostawić z tyłu samego Carbo i obrońców i liczyć że uda się piłkarzy Znicza wyciągnąć wyżej. Olejarka jako podwieszony napastnik mógłby się sprawdzić. Goku im będzie niżej gral tym mniej zepsuje w ofensywie
Nie trzeba od razu iść all-in, Olejarka może wejść z ławki. Ale wymiana Rodado na Sobczaka nie jest realnie wzmocnieniem ofensywy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując