|
Wyniki tej kolejki tylko pokazują że każdy może wygrać/przegrać/zremisować z każdym, a poziom zespołów z miejsc 1-11 jest dość zbliżony. Do tego pewnie doskoczy Sosnowiec i PBB.
Pewnie dopiero koło 23 kolejki (czyli po 2/3 sezonu) będzie można być pewnym kto będzie walczył realnie o awans. Po jesieni trzeba po prostu być w czubie tabeli.
|