ciacho napisał(a):

|
I co tam złotousty obiecał? Jakiś czek bez pokrycia przekazał czy tylko obietnice bez pokrycia?
|
To samo co cała jego frakcja - co niestety zadziałało, gdyż wiślacki tt już toczy wojnę pt "co złego jest w przyjmowaniu hajsu na bazę"

ciężko nie wtrącić tutaj wątku politycznego, ale niestety mediana IQ kibolskiej Polski nie przekracza ich rozmiaru buta, więc takie myślenickie festyny to woda na młyn tego, że będziemy się przez najbliższe lata dalej taplać w tym gównie.