|
Chęć zastąpienia Rodado przez Sobczaka to jest post dzisiejszego dnia. No ludzie, serio chcecie to drewno do 1 składu?
Jak dla mnie Villar, Duda i Goku powinni odpocząć. Pierwszy duży zjazd z formą, drugi strasznie irytujący z tymi próbami strzałów, Goku też kopie się po czole.
Niestety ławka jakościowo jest jaka jest, stąd będą grali.
Carbo przerasta tę drużynę o kilka klas.
|