Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 02.10.2023, 12:38
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Leki znowu odstawiłęś? Nie zajmuj się zakompleksiony "narcyzie" analizą mojej osoby.

Jakoś większość z resztek użytkowników która została na forum potrafi rozmawiac, ty bez obrażenia rozmówcy nie potrafisz. Wystarczyła pierwsza część wypowiedzi - gdzie wskazałeś że Sobczak zdobył 2 bramki z gry. Reszta po co? Żeby leczyć swoje kompleksy? No chyba tak.
Nie no, wydaje mi się że:
- podkreślenie jakim Sobczak jest drewniakiem
- praktycznie nie oddaje strzałów bo traci piłkę przed, zwykle złym przyjęciem
- taki Szot grając w poprzednim sezonie AFAIK mniej i na obronie strzelił z gry więcej
- mimo warunków fizycznych beznadziejnie gra głową

sporo wnosi do tematu. Dodajmy że wczoraj jedyne co zrobił po wejściu to sfaulował w ataku podczas obiecującego rzutu wolnego naprzeciwko bramki, kończąc akcję. I to nie jest jego pierwszy taki numer. Non stop symuluje zamiast próbować pchać akcję do przodu, do tego żałośnie mu to wychodzi, dotąd żaden sędzia się nie nabrał nawet na rzut wolny ze środka boiska - a średnio ma jedną taką próbę na mecz. Pomijam sens symulki jak wychodzimy z kontrą, Hiszpanie wtedy zapierdalają pod bramkę, ale - no tak, zapomniałem:
- Sobczak jest wolny i przegrywa większość pojedynków biegowych z obrońcami

Przedstawianie go jako lepszej alternatywy dla Rodado ( ) jest zabawne, ale sugerowanie że Hiszpanie go sabotują to już obłęd. Pamiętam jedną sytuację kiedy mu nie podali gdy był na lepszej pozycji - o wiele częściej Goku nie podawał do Rodado kiedy miało to sens, bo wolał kiwać się bez sensu. Wszystkie pozostałe akcje to Sobczak rozpaczliwie walczący o opanowanie piłki, zwykle nieskutecznie...

Szukanie ratunku w Sobczaku w obecnej formie jest bez sensu. Prędzej widziałbym Olejarkę na zmianę za Goku (wczoraj się prosiło) i ew. dołączenie do treningów pierwszego zespołu kogoś z rezerw. Brzmi desperacko, ale tylko do czasu aż spojrzymy w tabelę. Jest bardzo źle, przede wszystkim z braku trenera, ale skoro chciano żeby drużynę prowadził taki cep jak Sobolewski to trzeba było zainwestować w kolesia z dobrą wrzutką i takiego co dobrze gra głową. A tak mamy niecelne wrzutki na Rodado i Sobczaka, o zgrozo to Hiszpan lepiej sobie z nimi radzi ale i tak jest to bezproduktywne...

Napisałeś bzdury na temat dyspozycji Sobczaka - to jedno, ale że przy okazji pojechałeś KOALIKiem to się nie dziw że zostałeś wyśmiany.

TL;DR: Sobczak, czyli wymysł Sobolewskiego, to nawet na warunki pierwszoligowe żaden piłkarz. Miał jeden świetny sezon, reszta to niższe stany średnie pierwszej ligi AFAIK. A my ściągnęliśmy go jak był na krzywej opadającej. Jedyne na co możemy liczyć w jego wypadku to jakaś nagła eksplozja formy. Na razie się nie zanosi żeby grał chociaż przyzwoicie.

P.S. Żyro chowa Sobczaka do kieszeni w każdej kategorii poza żałosnymi symulkami, w tamtym sezonie strzelił dwa razy więcej goli z gry - a leczył się mniej więcej przez połowę czasu. Młyński go chowa do kieszeni...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2023 o godz. 12:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując