|
jak ze Zniczem nie będzie 3 punktów, to Sobol powinien lecieć. W sumie powinien lecieć już dawno, ale to inna historia. Już wiemy, czym zakończył się maraton remisów za Brzęczka - spadkiem. Tutaj spadku nie będzie, bo czasem coś wygramy, ale więcej niż środek z taką grą nie podskoczymy.
Ech, przez kilka miesięcy był wolny Myśliwiec, teraz pewnie prześpimy czas jak Brosz jest wolny. Droga do nikąd.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|