Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 02.10.2023, 11:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sama zmiana 1:1 niewiele zmieni. Tym bardziej że Rodado akurat jest w dobrej formie. Sobczak miał już szansę i w Tychach i z Lechią i niewiele wniósł do gry, poza trzymaniem pozycji i kilkoma udanymi zagraniami piłki

Jeśli i tak że Zniczem zapewne będzie murowanko rywala, to lepiej byłoby wyjść dwójka napastników, a wycofać Dudę do bazy.

Do tego trzeba jednak szukać nieszablonowych rozwiązań, czego u Sobolewskiego jeszcze nie doswiadczono (poza dwoma próbami na wiosnę). Na jesień na 10 spotkań tylko 2 razy wyszedł innym składem personalnym ofensywy niż Villar, Duda, Goku, Alfaro i Rodado.
W sumie racja, może gra na 2 napastników byłaby lepszym rozwiązaniem. Obawiam się że bez jakichkolwiek zmian takie męczenie buły jak wczoraj i gra na "posiadanie" piłki nic nam nie dadzą na koniec.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując