wolfy napisał(a):

Cała Twoja teza jest z dupy bo opiera się na błędnych przesłankach.
W poprzednim sezonie Sobczak zdobył 2 bramki z gry, reszta z karnych. Powtarzam - DWIE bramki z gry. Wystawianie tego drewna od pierwszej minuty (już próbowane) to sabotaż. To nie to że nie trafia, jego akcje zwykle kończą się na złym przyjęciu piłki. Jak odda niecelny strzał to już sukces. Zwykle nie dochodzimy do tego etapu.
Całą resztę historii o Sobczaku tłamszonym przez złych Hiszpanów litościwie pominę. Więcej mówi o Tobie niż stanowi realny opis rzeczywistości
To już lepiej Szota w ataku wystawić, w poprzednim sezonie miał lepsze statystyki ofensywne.
Podsumowując 
Żeby było konstruktywnie - można by rozważyć też zatrudnienie trenera i sztabu. Kogoś kto ma inny pomysł na kreowanie akcji niż gra w poprzek i wrzutki na pałę.
Tak tylko rzucam.
|
Leki znowu odstawiłęś? Nie zajmuj się zakompleksiony "narcyzie" analizą mojej osoby.
Jakoś większość z resztek użytkowników która została na forum potrafi rozmawiac, ty bez obrażenia rozmówcy nie potrafisz. Wystarczyła pierwsza część wypowiedzi - gdzie wskazałeś że Sobczak zdobył 2 bramki z gry. Reszta po co? Żeby leczyć swoje kompleksy? No chyba tak.