Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22191
Stary 02.10.2023, 10:52
Na 1 drużynę+ rezerwy+ CLJ+ U17 to akurat 4 boiska wystarcza. Większa inwestycja powinien być budynek bazy, bo na potrzeby Wisły bo trzeba by go 3x rozbudowac, bo to jak teraz się prezentuje już jest na 1/2 ligowym poziomie.

A to gdzie upchać niższe roczniki to temat na osobną historię.
Odpowiedz cytując