Wyświetl pojedynczy post
piotrek1803
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22190
Stary 02.10.2023, 10:31
tam zwyczajnie nie ma miejsca na wielka bazę. Na dodatek mnóstwo działek nie wiadomo jak z ich własnością. (podobno niektóre są starostwa) Jeszcze dom jednorodzinny po środku stoi. Ze dwa boiska można dokleić jakiś hotelik i ewentualnie to jedno od Dalinu przejąć / odkupić.
Zresztą dla mnie idealnie było by dołożyć tam ze dwa boiska właśnie a budować równolegle coś na R22 np. na dachu zadaszonego parkingu ze dwa boiska by wcisnął i młodzież z Krakowa mogła by na miejscu trenować równolegle. Wiem z własnego doświadczenia że dowożenie dzieciaków daleko nie ma sensu. Dlatego optymalnie było by w 2 czy 3 lokalizacjach trenować. Dopiero starsze roczniki gdzieś skoszarować
Ostatnio edytowane przez piotrek1803 : 02.10.2023 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując