Karherop napisał(a):

Klub ma coś zrobić żeby mu sodówka nie odbiła? Jak to sobie wyobrażasz? Na 17 letniego gówniarza który ma siano we łbie to żaden psycholog nie pomoże.
Przecież mieliśmy już przykład z AB, którego Kuba odwoził z treningów, a nawet taka opieka na nic się zdała.
|
Czyli jak rozumiem sodówka uderza tylko tym trenującym w naszym klubie?