Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

jeśli 15-16-17 letni chłopak ogólnie mówiąc daje rade w 1 zespole w ekstraklasie/ 1 lidze , to musi być talent bez dwóch zdań
to rolą klubu jest ogarnąć takiego gówniarza żeby mu nie odbiła sodówka
|
Klub ma coś zrobić żeby mu sodówka nie odbiła? Jak to sobie wyobrażasz? Na 17 letniego gówniarza który ma siano we łbie to żaden psycholog nie pomoże.
Przecież mieliśmy już przykład z AB, którego Kuba odwoził z treningów, a nawet taka opieka na nic się zdała.