Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92986
Stary 02.10.2023, 10:10
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
jeśli 15-16-17 letni chłopak ogólnie mówiąc daje rade w 1 zespole w ekstraklasie/ 1 lidze , to musi być talent bez dwóch zdań

to rolą klubu jest ogarnąć takiego gówniarza żeby mu nie odbiła sodówka
Klub ma coś zrobić żeby mu sodówka nie odbiła? Jak to sobie wyobrażasz? Na 17 letniego gówniarza który ma siano we łbie to żaden psycholog nie pomoże.

Przecież mieliśmy już przykład z AB, którego Kuba odwoził z treningów, a nawet taka opieka na nic się zdała.
Odpowiedz cytując