|
Sama zmiana 1:1 niewiele zmieni. Tym bardziej że Rodado akurat jest w dobrej formie. Sobczak miał już szansę i w Tychach i z Lechią i niewiele wniósł do gry, poza trzymaniem pozycji i kilkoma udanymi zagraniami piłki
Jeśli i tak że Zniczem zapewne będzie murowanko rywala, to lepiej byłoby wyjść dwójka napastników, a wycofać Dudę do bazy.
Do tego trzeba jednak szukać nieszablonowych rozwiązań, czego u Sobolewskiego jeszcze nie doswiadczono (poza dwoma próbami na wiosnę). Na jesień na 10 spotkań tylko 2 razy wyszedł innym składem personalnym ofensywy niż Villar, Duda, Goku, Alfaro i Rodado.
|