Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.10.2023, 22:19
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie nie ma takiego pomysłu. Jeśli "odwiniesz" sobie moje posty, to zauważysz, że właśnie dlatego różnicowałem, - tj. kogo można byłoby obiektywnie zatrudnić w tych pieniądzach i kogo my moglibyśmy zatrudnić w tych pieniądzach w naszych specyficznych uwarunkowaniach. Bo generalnie my musimy płacić ekstra także ze względu na naszą sytuację.
Jeśli przez „naszą sytuację”, powodującą konieczność przepłacania, rozumiesz brak struktur i totalną amatorkę na poziomie zarządzania to zgoda. Tylko, że to nie może bazą do rozsądnych rozważań na temat efektywnej strategii dla klubu w długim terminie (a to robią apologeci wiary w czysty model hiszpański).
Odpowiedz cytując