|
Kto by się spodziewał, że zagramy 158 mecz dokładnie taki sam... Może Znicz się zlituje nad kibicami i zagra otwartą piłkę, żebyśmy mogli im piątkę walnąć? Bo każdy, kto umie się bronić, z nami nie przegra.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|