|
Heh takie pieprzenie, że straciliśmy dwa punkty, byliśmy lepsi itp itd.
Sranie w banie, kopalibysmy się po czole nastepne 90 minut i uja by z tego wyszło.
Farta w sumie mieliśmy, że to od poprzeczki nie wpadło bo powinno i tyle w temacie bycia lepszym.
Płock z problemami chyba zdrowotnymii ( Sekulski w wywiadzie po meczu to przyznał ale nie wdawał się w szczegóły), grający jakby na solidnym kacu a o włos nie wygrał.
Nie wiem, gdzie się prześlizgniemy w tym sezonie. To może być fartownie 4 miejsce jak i 12.
Ale mentalnie i piłkarsko nic się w tym zespole nie zmienia. Baraże skończą się tak samo jak ostatnio i po zaawodach z tym sztabem.
|