Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92984
Stary 01.10.2023, 20:58
MaLk napisał(a):Wyświetl post
U nas większość młodych wchodziła dobrze. I praktycznie wszystkie talenty zostały zmarnowane.
Dlatego trzeba opychać każdego jak tylko błyśnie póki jest przyzwoita oferta (~1 mln euro), ponieważ:

- ani nie jesteśmy miejscem które rozwija młodzież
- nie mamy historii transferów młodych zawodników
- kasy potrzebujemy na cito
- nie mamy argumentów by piłkarza utrzymać na dłużej w klubie

Juz swego czasu przegapione dwie okazję na fajny zarobek, czyli sprzedaż Plewki do Czech i Buksy gdziekolwiek. Hoyo Kowalskiego także trzeba było opchać póki o nim było głośno w Europie (choć nie wiem czy były jakiekolwiek oferty za niego).

Nie kazdego młodego Wisła zresztą marnuje, bo młodzi piłkarze sami na pewnym etapie się zatracają w swojej łatce wielkiego talentu. Prawdziwe kariery robią za to piłkarze "przeciętni" na etapie juniorskim.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 02.10.2023 o godz. 07:48.
Odpowiedz cytując