fansorina napisał(a):

|
Jaki jest sens trzymania Sobolewskiego? Przecież to widać, że zmierza to donikąd, dlaczego Królewski nie chce dać szansy na awans, tak jak zrobił to zimą zaciągiem hiszpańskim?
|
Najprawdopodobniej nie ma pieniędzy. Trudno to inaczej tłumaczyć, tym bardziej że JK w przypadku zatrudnienia Kiko w celu ratowania sezonu potrafił zachować się racjonalnie.