Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 01.10.2023, 20:48
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Jaki jest sens trzymania Sobolewskiego? Przecież to widać, że zmierza to donikąd, dlaczego Królewski nie chce dać szansy na awans, tak jak zrobił to zimą zaciągiem hiszpańskim?
Najprawdopodobniej nie ma pieniędzy. Trudno to inaczej tłumaczyć, tym bardziej że JK w przypadku zatrudnienia Kiko w celu ratowania sezonu potrafił zachować się racjonalnie.
Odpowiedz cytując