|
Płock zagrał to, co od pół roku grają ci, którzy zabierają nam punkty. Nawet nie silili się na to, żeby spróbować czegoś innego. Bo w sumie po co, skoro praktycznie każdy grający tą taktyką osiąga na koniec oczekiwany wynik, czyli albo remis, albo zwycięstwo?
Smutno się to oglądało, zero pomysłu na rozbicie szyków obronnych Płocka.
|