Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Bardzo podobał mi sie dzisiaj Krzyżanowski, jesli nie będzie wokół niego teraz klimatu jaki spalił Piotrusia Starzyńskiego to może go czekac kariera na miarę Piszczka
oczywiście w Wiśle o to ciężko patrząc jak zmarnowano jeden największych talentów bramkarskich ostatnich lat: Biegańskiego
|
U nas większość młodych wchodziła dobrze. I praktycznie wszystkie talenty zostały zmarnowane.