|
PO kilku niezlych meczach wracamy na znane sobie tory,
Mielenie pilkie w nieskonczonosc, pchanie sie srodkiem. Ogromna przewaga i dokaldnei nci z tego nie wynika.
Plock zrobil pare akcji i mogl strzelic bramke a wlasciwie powinien.
W WIsle nic sie jednak nie zmienilo
|