Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Bardzo podobał mi sie dzisiaj Krzyżanowski, jesli nie będzie wokół niego teraz klimatu jaki spalił Piotrusia Starzyńskiego to może go czekac kariera na miarę Piszczka
oczywiście w Wiśle o to ciężko patrząc jak zmarnowano jeden największych talentów bramkarskich ostatnich lat: Biegańskiego
|
Nie ma szans na podobną drogę Krzyżanowskiego i Starzyńskiego. W grudniu po mistrzostwach świata juniorów tyle będziemy go widziec. Wisła powinna chociaż dobrze na tym zarobić.
Fajne jakby jeszcze zdążył nabić 10 występów w lidze i zapunktować do PJS.