|
Zgadzam się, bardzo dojrzale i efektywnie gra jak na swój wiek, też mam duże nadzieje co do niego. Myślę też, że dobrze mu nie zrobi jak będzie musiał grać od deski do deski jakby Junca wyleciał.
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
|