|
Niezły paździez zaserwowano nam w niedzielne popołudnie. Typowe widowisko po którym można mieć wyłącznie niestrawności. Płock ma to po co przyjechał. A my mamy to na co zaslugiwalismy. Bo na pewno nie na wygrana
Fajny występ Krzyżanowskiego. I to na tyle pozytywów po tym meczu.
Bez jakiegoś wstrząsu, ta drużyna nie ruszy z miejsca. Szkoda że zapowiada się constans. Chyba tylko porażka że Zniczem mogłaby cokolwiek zmienić w sztabie
|