Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.10.2023, 16:35
Niezły paździez zaserwowano nam w niedzielne popołudnie. Typowe widowisko po którym można mieć wyłącznie niestrawności. Płock ma to po co przyjechał. A my mamy to na co zaslugiwalismy. Bo na pewno nie na wygrana

Fajny występ Krzyżanowskiego. I to na tyle pozytywów po tym meczu.

Bez jakiegoś wstrząsu, ta drużyna nie ruszy z miejsca. Szkoda że zapowiada się constans. Chyba tylko porażka że Zniczem mogłaby cokolwiek zmienić w sztabie
Odpowiedz cytując