|
Jesteśmy kompletnie bezsilni wobec zespołów konsekwentnie broniących w dziesięciu. Dziś na dobrą sprawę mogliśmy to spotkanie przegrać, bo rywal wyskoczył dosłownie jednym szybszym kontratakiem.
Taki obraz gry z broniącymi się zespołami jest od zeszłego sezonu, gdzie pokaz umiejętnej i efektywnej gry defensywnej dała nam kilka razy Puszcza.
Nie zostały wprowadzone żadne środki zaradcze, gramy do porzygania ten nasz atak pozycyjny bez krzty elementu zaskoczenia, którym jest przyspieszenie tempa akcji.
Cały czas te same, ślamazarne podania do tyłu lub do boku, po czym przenosimy się pod pole karne i następuje dośrodkowanie do nikogo.
Beznadzieję tego wszystkiego widzą wszyscy naokoło, tylko nie JK, który swoim uporem zagrzebie nas na lata w I lidze (jeśli nie w IV).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 01.10.2023 o godz. 15:54.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|