|
Jaki jest sens trzymania Sobolewskiego? Przecież to widać, że zmierza to donikąd, dlaczego Królewski nie chce dać szansy na awans, tak jak zrobił to zimą zaciągiem hiszpańskim?
Zmiany jeden do jednego, gdy widać, że Wisła Płock tylko się broni, dorzuć Sobczaka do Rodado, Sobczak by się poprzepychał to by Rodado miał więcej miejsca.
Płock bronił głęboko, więc były okazję na strzały z dystansu, zatem dlaczego nie Olejarka? Chłopak zagrał u nas epizody, ale strzelił już dwa gole, oba z za 16-tki.
Villar zaczyna Junczyć :(
|