|
Hiszpanie po raz kolejny zawiedli.
Brawa dla Polaków!
Hiszpanie mogą sprawić, że Wisła znowu przez nich nie awansuje, ale układy menedżerskie i dojenie Wisły są ważniejsze od wyników.
Za obecne wyniki winę ponosi błazen z pastwisk z Hiszpanii i ci, którzy pozwolili mu na takie działania.
Wisła ma szejkowski budżet płacowy przez Hiszpanów, a na boisku i w tabeli tego nie widać.
W teorii Wisła powinna mieć bilans 10-0-0 i 40:2 w bramkach, ale w rzeczywistości wiadomo jak to wygląda.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.10.2023 o godz. 14:33.
|