Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 01.10.2023, 14:24
Hiszpanie po raz kolejny zawiedli.

Brawa dla Polaków!

Hiszpanie mogą sprawić, że Wisła znowu przez nich nie awansuje, ale układy menedżerskie i dojenie Wisły są ważniejsze od wyników.

Za obecne wyniki winę ponosi błazen z pastwisk z Hiszpanii i ci, którzy pozwolili mu na takie działania.

Wisła ma szejkowski budżet płacowy przez Hiszpanów, a na boisku i w tabeli tego nie widać.

W teorii Wisła powinna mieć bilans 10-0-0 i 40:2 w bramkach, ale w rzeczywistości wiadomo jak to wygląda.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.10.2023 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując