|
W ataku znów był chaos, mówiliśmy za wolne tempo operowania piłką i często bezmyślne dublowanie pozycje zawodników. Znów pomysł z przesunięciem Alfaro do środka i bardziej prawej strony ,a Goku na lewe skrzydło nie zadziałał. Sobolewski z uporem godnym lepszej sprawy oparcie się go trzyma, choć między innymi właśnie to generuje chaos i bezproduktywność.
O tej taktyce i stylu było już napisane mnóstwo w poprzednich meczach, więc nie będę tego powtarzał. Trener kolejny raz nie jest w stanie odpowiednio dobrać taktyki do grającego w ten sposób rywala.
Na plus na pewno Krzyżanowski. Nie popełniał błędów, Przyda wam się w ofensywie. Świetnie również Carbo w odbiorze.
Mnóstwo kosztuje nas gra z takim taktykiem jak Sobolewski.
|