Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
 
Od: 05.2022

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.10.2023, 13:53
Dziś nie mogło być innego wyniku, bo kibice dopingowali obydwie drużyny... ;-) ;-) ;-)

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.
Dlatego z całą moją ogromną sympatią dla Sobola, to jest on daremnym trenerem, który nawet nie potrafi zafejkować, że my też gramy na zero, czyli murujemy i kąsić kontrą, a nie czekaj xd przecież my nie mamy szybkich zawodników, tylko wolnych Hiszpanów. To nie wiem xd
Tak czy inaczej mamy pierdyliard SFG i Puszcza Niepołomice nas nie nauczyła co z tym robić.
Wkurza też to, że mamy niby tę optyczną przewagę, mamy niby tych (pseudo)technicznych Hiszpanów, ale jedyny pomysł na akcję to zrób coś sam, czytaj jakaś kiwka i strzał na bramkę. W tej drużynie każdy chce być gwiazdą, ale potencjału na gwiazdę 0.

Nie ma trenera, nie ma piłkarzy, efekt widać okiem nieuzbrojonym w optykę.

Pozdrawiam!
Odpowiedz cytując