Dziś nie mogło być innego wyniku, bo kibice dopingowali obydwie drużyny... ;-) ;-) ;-)
wolfy napisał(a):

|
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.
|
Dlatego z całą moją ogromną sympatią dla Sobola, to jest on daremnym trenerem, który nawet nie potrafi zafejkować, że my też gramy na zero, czyli murujemy i kąsić kontrą, a nie czekaj xd przecież my nie mamy szybkich zawodników, tylko wolnych Hiszpanów. To nie wiem xd
Tak czy inaczej mamy pierdyliard SFG i Puszcza Niepołomice nas nie nauczyła co z tym robić.
Wkurza też to, że mamy niby tę optyczną przewagę, mamy niby tych (pseudo)technicznych Hiszpanów, ale jedyny pomysł na akcję to zrób coś sam, czytaj jakaś kiwka i strzał na bramkę. W tej drużynie każdy chce być gwiazdą, ale potencjału na gwiazdę 0.
Nie ma trenera, nie ma piłkarzy, efekt widać okiem nieuzbrojonym w optykę.
Pozdrawiam!