Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.10.2023, 13:50
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Rozdupca mnie te remisy u siebie. Ktokolwiek tu nie przyjedzie to ma nasrane w gaciach i muruja bramke. A my ....a przez 90 minut nie potrafimy zapakowac wiecej goli niz broniacy sie cala druzyna przeciwnik. W ....e z tym wszystkim…
Nie mają nasrane, grają spokojnie swoje. My zresztą też - tutaj jest problem.

Kto by pomyślał że wrzutki na kurdupli nic nie dadzą?! Poza Sobolewski i resztą legend oczywiście...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując