skarabeus napisał(a):

A co do opcji testowej Krzyżanowskiego. Wybacz, ale żeś się na mózg nie wiem z kim zamienił. Niczym na ten moment nie ustępuje słabemu Junce. Zreszta, teraz kilka meczów bez niego i przekonamy się o jego wartości. I należy pamiętać, że to młody łebek, który bardzo się rozwinie. A że się rozwija to widać w młodzieżowej, ale trzeba czasem wyściubić nosa poza Wisłę, żeby to wiedzieć
|
Sam przyznałeś że mamy trenera parodystę. W tej sytuacji ciężko wierzyć w rozwój Krzyzanowskiego w Wiśle.