Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2407
Stary 01.10.2023, 08:34
Zastanawiam się po co ta dyskusja kto ile zarabia.
Wszyscy w Wiśle są koszmarnie przepłaceni.

Wystarczy porównać wydatki na płacę Wisły z innymi drużynami. 2-3 razy więcej wydajemy (zależy do kogo porównywać). No i wystarczy spojrzeć jak rośnie zadłużenie klubu.



I mamy odpowiedź czy jest dla Wisły drogo czy nie.
Jest w *(%uj drogo i w ^(*uj nieefektywnie.
Odpowiedz cytując