|
Zastanawiam się po co ta dyskusja kto ile zarabia.
Wszyscy w Wiśle są koszmarnie przepłaceni.
Wystarczy porównać wydatki na płacę Wisły z innymi drużynami. 2-3 razy więcej wydajemy (zależy do kogo porównywać). No i wystarczy spojrzeć jak rośnie zadłużenie klubu.
I mamy odpowiedź czy jest dla Wisły drogo czy nie.
Jest w *(%uj drogo i w ^(*uj nieefektywnie.
|