Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2406
Stary 01.10.2023, 07:52
@Piknik - Twoje odklejone dywagacje nie bardzo popychają temat do przodu.
Da się z budować drużynę z Polaków na awans, ale tylko w określonych warunkach (kompetencje, struktury, lokalna specyfika i układy z miejscowymi klubami) i oczywiście - farta.

Ruch może, my nie. Pisałem o tym dlaczego i nie zamierzam się powtarzać.

Twój styl dyskusji polegający na pisaniu z kim to nie będziesz dyskutował bo myli pojęcia sprawia że od dawna Cię olewam, jednak apeluję - powściągnij wodze fantazji, a przynajmniej nie traktuj swoich wymysłów jako argumentów na podstawie których budujesz dalsze tezy.

W ogóle dyskusja jest totalnie bez sensu, bo Polacy na poziomie trzecioligowych Hiszpanów są poza raczej poza naszym zasięgiem i zostają albo młodzi (których podobno nie należy z nikim porównywać bo to nie fair), albo inwalidzi/idioci jak Żyro i Sapała, ewentualnie pierwszoligowi średniacy.

I w sumie tyle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując