Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2023, 22:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
troche śmieszne te przekomarzania
Bo ta rozmowa straciła sens w momencie, w którym Markus zażądał wklejenia tutaj kontraktu piłkarzy jako jedynego dopuszczalnego argumentu, ignorując wszelkie inne sposoby dowodzenia i dyskutoweania.

Średnio rozgarnięta małpa jest w stanie zrozumieć, że na potrzeby dyskusji na forum nikt tego typu źródeł nie może publicznie wkleić, niezależnie od tego czy ma do nich dostęp czy nie.

No ale chłop się uparł, zadowolony z tego, że nikt kontraktów nie wkleił i co mu zrobisz?

Cytat:
wyciagacie cale swoje sofistyczne umiejetnosci żeby bronić bądź obalać teze że "90% Hiszpanów jest lepszych od Polaków"
Ale ja się w ogóle nie odnoszę do tej tezy.

Twierdzę tylko, że porównania, w których z jednej strony daje się nieźle opłacanego, doświadczonego, ogranego Hiszpana ściągniętego do grania na tu i teraz, a z drugiej nieopierzonego młodzieżowca ściąganego jako głębokie uzupełnienie składu albo inwestycję na przyszłe lata, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z profesjonalną piłką w celu udowodnienia, że lepiej ściągać Hiszpanów niż Polaków są pozbawione sensu.

I w to miejsce należy porównywać Hiszpanów i Polaków z tej samej półki.

Z czym na koniec zresztą Markus się zgodził.

Ale tutaj różnice jakościowe nie są już takie drastyczne. Na korzyść Hiszpanów, nie przeczę, ale już niekoniecznie nie budzące żadnych wątpliwości czy aby na pewno to się aż tak bardzo opłaca w relacji cena-jakość i przy naszych długach.

Cytat:
podczas gdy ta dyskusja nie ma sensu wcale bez adnotacji że chodzi o piłkarzy realnych dla nas do ściągnięcia
Dlatego można porównywać z Jarochem, Sapałą, Żyrą czy Łasickim, bo to tego typu piłkarze są alternatywą piłkarzy realnych do pozyskania 1:1 do Hiszpanów, a nie młodziacy na ławkę albo do rezerw za 4-5 razy mniejszą pensję.
Odpowiedz cytując