To ja napisałem, że Hiszpanie zarabiają więcej niż niektórzy Polacy w Wiśle i w całej lidze?

Skoro piszecie, że tak jest, wypadałoby to czymś poprzeć poza powoływaniem się na wywiady czy własne interpretacje i wyobrażenia. Ja mam udowadniać coś, co Ty głosisz z Piknikiem jako rzekomy oczywisty fakt, bo Wy tak uważacie?
