Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2402
Stary 30.09.2023, 21:29
To ja napisałem, że Hiszpanie zarabiają więcej niż niektórzy Polacy w Wiśle i w całej lidze? Skoro piszecie, że tak jest, wypadałoby to czymś poprzeć poza powoływaniem się na wywiady czy własne interpretacje i wyobrażenia. Ja mam udowadniać coś, co Ty głosisz z Piknikiem jako rzekomy oczywisty fakt, bo Wy tak uważacie?
Odpowiedz cytując