Markus napisał(a):

|
Można to porównanie rozszerzyć i do innych zawodników grających w pierwszej lidze. Ilu z nich na swoich pozycjach jest lepszych od Alfaro,Villara,Carbo,Rodado,Goku,Junci? Większość czy mniejszość?
|
A ilu z nich zarabia na półce hiszpańskiej, nieosiągalnej dla przeciętnego klubu tego poziomu rozgrywkowego?
Porównywać trzeba z sensem. Większość zawodników grających w pierwszej lidze zarabia poniżej tego progu.