wolfy napisał(a):

Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechi tempo meczu było głównie spacerowe.
|
Wywalone miały mniej więcej właśnie do momentu wprowadzenia zmienników, czyli graczy pierwszego garnituru. Potem się to zmieniło, a już w dogrywce wszyscy grali na maksa.