Markus napisał(a):

|
Oczywiście, że piszę o zawodnikach dostępnych dla polskich klubów takich jak Wisła, w ich bieżącej sytuacji finansowej.
|
Nie no, praktycznie na każdej pozycji porównywałeś zawodników innej kategorii płacowej. Większość zresztą porównując polskiego młodzieżowca do doświadczonego, ogranego zawodnika hiszpańskiego.
Ani to szczególnie sensowne, ani uczciwe.
Tego typu porównywania miałby sens gdyby porównywać takiego Junkę do Jarocha, a nie Gogóła do Goku.