Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 30.09.2023, 13:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nie miała głębiej, bo u nas Rodado wszedł w 71', a w Lechii powrót pierwszego składu (4 zmiany!) był w 59'.
Z tą różnicą, że nasza obrona wiedziała, że Lechia gra wszystko na Fernandeza więc jak się pojawiał na długość strzału to miał 3 obrońców na karku.
Możemy sobie dyskutować kto wystawił bardziej rezerwowy skład etc., poprzestańmy na tym że oba zespoły miały totalnie wywalone. U nas było wiadomo że tak będzie, za to dziennikarze zapowiadali że Lechia przyjedzie wygrać za wszelką cenę.
W ogóle do wejścia zmienników Lechii tempo meczu było głównie spacerowe.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.09.2023 o godz. 14:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując