BCGorlice napisał(a):

|
W sensie, że nie ma za co krytykować jak chodzi o wyniki Synerise? ...
|
Większość firm zagranicznych w Polsce raportuje straty, by płacić podatki gdzieś indziej. Ze słynnym T-mobile na czele.
Więc czepianie się o to Synerise, na forum wiślackim to gorzej niż głupota, to błąd.