Markus napisał(a):

Kiko to najlepsze, co spotkało Wisłę w ostatnich latach. Sprowadzani przez niego zawodnicy całkowicie obalają chore teorie Koalika,typu że ponad 90% obcokrajowców,nie jest lepszych od Polaków. Tymczasem to właśnie oni zdecydowanie górują nad Polakami i dlatego gra zwykle taki Rodado, a nie Sobczak, Alfaro, a nie Szywacz, Goku, a nie Gogół, Carbo, a nie Talar, Villar, a nie Młyński gdy był, czy Żyro, gdy jest zdrowy. Junca przewyższał i przewyższa Wachowiaka czy Niewiadomskiego, itd.
|
Rozumiem, że piszesz jedynie o Polakach z porównywalnej półki cenowej, bo wszyscy wymieni Hiszpanie są dużo słabsi od Polaków występujących w wielu innych klubach polskich czy zagranicznych.