Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.09.2023, 21:54
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Nie zebym szukal dziury w calym ale sie zgadzam.
Nam się najgorzej gra z przeciwnikiem murującym bramkę i liczącym na kontry/SFG. Co więcej - sami najgroźniejsze akcje tworzymy po odbiorach i kontrach.

Dlatego rywal grając tak jak Stal albo Chrobry wykorzystuje nasze słabe strony w ataku i obronie. Trudno skontrować kogoś kto gra z pominięciem środka długimi podaniami na skrzydła i generalnie nie interesuje go posiadanie piłki.

Motor się napalił że jesteśmy nędzni i nas rozgromią, Lechia wbrew zapowiedziom miała PP tak samo głęboko jak my. Być może nawet głębiej...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując