Temat
:
10 kolejka, Wisła Kraków - Wisła Płock, 1 październik 2023, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
9
29.09.2023, 17:50
Chcialbym tylko przypomniec, ze jesli przewidujemy latwe zwyciestwo to tracimy pkt. Jesli spodziewamy sie ciezkiego meczu to wygrywamy.
Plock to nie ogory, sa lepiej poukladani w defensywie, bedzie im ciezko strzelic. Ciezki mecz czeka, ciezki xD
Skawa Wadowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skawa Wadowice
Znajdź inne posty napisane przez Skawa Wadowice