wolfy napisał(a):

|
Raczej Płock nie zagra jak Lechia albo Motor. Tu jest problem.
|
Tu raczej nikt nie ogląda występów Płocka, więc ja bym niczego nie wykluczył, tym bardziej widząc kto siedzi na ławce trenerskiej.
Kilka wysokich porażek na wyjazdach Płocka w tym sezonie raczej nie wzielo się z niczego.