Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 29.09.2023, 11:04
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mnie osobiście lata kto broni, bramkarzy mamy po prostu przeciętnych/słabych i wypada tylko zadać pytanie: czemu ściągnięto kolejnego przeciętniaka w lecie?
W ogóle to jedyne sensowne podejście w naszym przypadku powinno być: nieważne kto gra, byle wyniki się zgadzały i jakaś równowaga finansowo-spoleczna która nie doprowadzi do katastrofy.

Ratón w najgorszy przypadku niczym się nie różni od Kieszka, Załuski i paru innych, choć jak na zagranicznego, starszego bramkarza to oczekiwania były dużo, dużo większe.

Na razie widać, że Ratón ma problemy z koncentracją, a to dość kiepsko bo nad tym mankamentem ciężko pracować. Trochę mi w tym przypomina Pawełka.
Odpowiedz cytując