Drozd napisał(a):

|
A to że Broda powinien grać to jest wiadome od dawna.
|
Nie, Brodę dyskwalifikuje fatalna gra nogami. Kiepsko wypada też na przedpolu, czego akurat Lechia wczoraj nie potrafiła obnażyć. Ten mecz potwierdził, że Raton ciągle jest od niego lepszym wyborem.