Stelio napisał(a):

|
Nie śledzę meczów Płocka w tym sezonie więc ciężko mi powiedzieć jak grają za Saganowskiego, ale mimo wyniku w Lublinie to uważam, że jak staną odpowiednio nisko i przyczają się na kontry to na 100% jakieś punkty z Krakowa wywiozą
|
Niestety, ale tak gra z nami większość drużyn. Nic dziwnego - to działa.