Skawa Wadowice napisał(a):

Rodado też wspominał, że tak był plan.
Wynik mógł być w każdą stronę. Chwała wibratorkowi, że nie murował bramki jak to mają w zwyczaju wszyscy robić z nami, tylko grali swoje.
Sobol ograł Feio, ale nie zamaże to strat pkt ze słabymi drużynami u siebie (Stal, Chrobry, Odra Opole)
|
Z Odrą wyniku trzeba pogratulować przede wszystkim Sapałe. Zresztą, Odra jest liderem, więc mówienie o słabej drużynie już tak nie do końca pasuje.
Z samym stwierdzeniem na "ogrywaniem" trenerow to więcej przypadku niż idei. Choć taktyka na ostatni mecz była słuszna, to trzeba powiedzieć że drużyny chcące grać ofensywnie w piłkę łatwiej nam się ustawić.