Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 27.09.2023, 15:28
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Motor zdecydowanie nas zlekceważyl. Nie tak gra sie z Wisla Sobolewskiego... Prowadzili gre Raton wybronil 3 setki poszly kontry nie tak.

Podwojna garda zageszczenie skrzydel, gra z lontry + stale fragmenty i obecna Wisla nkestety nie pierdnie. Zdecydowany blad Feio w ustawieniu druzyny do tego meczu.
To akurat nieprawda.
Choćby w wywiadzie pomeczowym z Urygą jasno został powiedziane, że taki był plan na Motor.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17919197
Cytat:
- Taki był dokładnie plan na ten mecz! Założenie było takie, żeby wybić im z rąk najmocniejsze argumenty, czyli szukanie podaniami zawodników między liniami. Oni grają na takie dwie fałszywe „dziesiątki”, które tam operują. Wiedzieliśmy, że jeśli odetniemy tych piłkarzy od podań, to stoperzy - mówiąc kolokwialnie - zgłupieją. I nie będą mieli pomysłu, jak pchać piłkę wyżej. Pozostanie im w takiej sytuacji albo grać długimi podaniami na napastnika, co najczęściej się działo, lub granie do skrzydłowego, co też odcinaliśmy moim zdaniem bardzo dobrze poprzez Davida Juncę i Bartka Jarocha. Z takim planem wyszliśmy zatem na boisko i czekaliśmy na te błędy. A gdy nie mieli do kogo zagrać, wymyślali różne rozwiązania, ale to była dla nas okazja na łatwe przechwyty już w ich strefie obronnej. To się udało dwa razy w pierwszej połowie, co skończyło się bramkami.
Feio został ograny przez Sobola i chwała mu za to.
Poza tym nie wystarczy przechwycić piłkę ale trzeba jeszcze umieć strzelić, co się naszym chwali, że potrafili.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując