Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.09.2023, 20:17
Tak, mecz z Lechią wiele wyjaśni bo wyjdzie Łasicki i Olejarka, a może się ktoś zbłaźni, może się ni zbłaźni. Na podstawie tego jednego meczu dojdzie do przełomu w Wiśle

Równie dobrze to by można odsunać od składu wszystkich bo się zbłaźnili ze Stalą i Chrobrym.
Albo się jest sportowcem i się pracuje, gra albo się szuka kwadratowych jaj i błaźni.
U nas będzie jak zawsze, zamiast postawić na pracę i ambicje, będzie tworzenie teorii do tego jak i po co odpuścić PP oraz jak ten mecz pokaże wartość piłkarzy z ławki

PS W sumie to od zawsze odpuszczaliśmy grę w PP. Co to dało? Rok 2023 i I ligę drugi sezon z rzędu. Nieźle hehe
Najpierw się odpuszcza PP itd, później się mówi, że nie trzeba trenować na Wielkanoc, a na koniec się siedzi w I lidze. Dalej z problemem czy odpuscić ten PP czy się postarać bardziej.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 25.09.2023 o godz. 20:20.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując