Tak, mecz z Lechią wiele wyjaśni bo wyjdzie Łasicki i Olejarka, a może się ktoś zbłaźni, może się ni zbłaźni. Na podstawie tego jednego meczu dojdzie do przełomu w Wiśle
Równie dobrze to by można odsunać od składu wszystkich bo się zbłaźnili ze Stalą i Chrobrym.
Albo się jest sportowcem i się pracuje, gra albo się szuka kwadratowych jaj i błaźni.
U nas będzie jak zawsze, zamiast postawić na pracę i ambicje, będzie tworzenie teorii do tego jak i po co odpuścić PP oraz jak ten mecz pokaże wartość piłkarzy z ławki
PS W sumie to od zawsze odpuszczaliśmy grę w PP. Co to dało? Rok 2023 i I ligę drugi sezon z rzędu. Nieźle hehe
Najpierw się odpuszcza PP itd, później się mówi, że nie trzeba trenować na Wielkanoc, a na koniec się siedzi w I lidze. Dalej z problemem czy odpuscić ten PP czy się postarać bardziej.